Медіатор – посередник

Медіатор – це професійний посередник, який виступає третьою стороною при вирішенні спору і допомагає опонентам досягти угоди. На відміну від традиційної системи вирішення спорів, функції медіатора в медитативний процедурі відмінні.
Наприклад, в судовій системі під час розгляду спору оцінюється правомочність претензій сторін і визначає, яка зі сторін права і які дії виходячи з цього слід зробити іншій стороні.
Процедура медіації, навпаки, спрямована на пошук компромісу між сторонами і всебічне врегулювання конфлікту, що виник. При цьому медіатор, володіючи особливими навичками і володіючи медіативних технологією, організовує конструктивне спілкування, забезпечуючи досягнення цієї мети.

Медіатор не має права:
бути представником будь-якої сторони;
надавати будь-якій стороні юридичну, консультаційну чи іншу допомогу;
здійснювати діяльність медіатора, якщо при проведенні процедури медіації він особисто (прямо чи опосередковано) зацікавлений в її результаті, в тому числі складається з особою, яка є однією зі сторін, в родинних стосунках;
робити без згоди сторін публічні заяви по суті спору.

У разі якщо спір вже розглядається судом, то процедура медіації може проводитися тільки медіаторами, які здійснюють свою діяльність на професійній основі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *